ING Mobil ios app

ING Mobil

By ING Bank A.Ş.

 • Category: Finance
 • Release Date: 2010-10-08
 • Current Version: 5.0.0
 • File Size: 91.49 MB
 • Adult Rating: 4+
 • Developer: ING Bank A.Ş.
 • Compatibility: IOS 8.0 or later.
 • 0
  4 32

ING Mobil Wiki

ING Mobil, bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinizi yapabildiğiniz bir uygulamadır. ING Mobil ile para transferlerinden vergi ödemesine, fatura ödemesinden döviz alış satış işlemlerine kadar tüm finansal işlemlerinizi internete bağlı olduğunuz her yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz, ayrıca, yetki ve onayları dahilinde, ING Mobil uygulamasında onaya düşen bankacılık işlemlerini bildirimler üzerinden görüntüleyebilir ve işlemlerini onaylayabilirler. ING Mobil uygulamasını kullanmaya başlamak için İnternet Şubesi / ING Mobil şifreniz olması yeterlidir. Şifreniz yoksa, Yardım İstiyorum adımı altında yer alan “İlk kez şifre alıyorum”a tıklayarak kredi kartı ya da nakit kart numaranız ile şifrenizi anında alabilirsiniz. ING Mobil Bireysel’de neler yapabilirsiniz? - Hesap İşlemleri - Para Transferleri (EFT/Havale) - Kredi Kartı İşlemleri - Ödemeler (Fatura Ödeme/ Cep Lira / Kurum Ödemeleri / Kredi Ödemeleri) - Yatırım İşlemleri ( Döviz Alış/Satış, Repo ve Fon İşlemleri) - ING Asistan - Başvurular (İhtiyaç Kredisi / Bonus Kart / e-Turuncu / Sigorta / Destek Hesap / Findeks Risk Raporu) ING Mobil Kurumsal’da neler yapabilirsiniz? - Hesap İşlemleri - Para Transferleri (EFT/Havale) - Kredi Kartı İşlemleri - Ödemeler (Fatura Ödemeleri / MTV ve Trafik Para Cezası Ödemeleri / Gümrük Vergisi / SGK Ödeme / Cep Lira Yükleme) - Yatırım İşlemleri (Döviz Alış/Satış, Repo ve Fon İşlemleri) - Çek İşlemleri - Onay/İptal İşlemleri Diğer İşlemler - QR Kod ile giriş - ATM-Şube Bulucu - Sıramatik - Döviz Çevirici - Cep Şifre (İngilizce ve Türkçe) - Fast Track (Bireysel) - Hesaplama Araçları (Bireysel) - Başvurular (Bireysel) ING Mobile is a financial application for retail and corporate customers. Through ING Mobile application, transactions like money transfers, tax payments, bill payments and FX buy/sell can be done easily. Corporate customers can see approve transactions through push notifications ING Mobile Retail includes: - Account Transactions - Money Transfers - Credit Card Transactions - Payments (Bill Payments / Mobile Top-Up / Fundation Payments / Loan Payments) - Investment Transactions (FX Buy/Sell, Repo and Fund Transactions) - Orange Assistant - Applications (Loan / Credit Card / e-Orange Account / Insurance / Overdraft / Findeks Risk Report) ING Mobile Corporate includes: - Account Transactions - Money Transfers - Credit Card Transactions - Payments (Bill Payments / Motor Vehicle and Penalty Fine / Customs Tax / Social Security Payments / Mobile Top-Up) - Investment Transactions (FX Buy/Sell, Repo and Fund Transactions) - Check Transactions - Approve/Cancel Transactions Other Transactions: - Login with QR Code - ATM/Branch Locator - Qmatic - Currency Converter - PIN Generator (English and Turkish) - Fast Track (Retail) - Calculation Tools (Retail) - Applications (Retail)

ING Mobil Download

Score: 4
4
From 32 Ratings

ING Mobil App Images

ING Mobil screenshotING Mobil screenshotING Mobil screenshotING Mobil screenshotING Mobil screenshot

ING Mobil Comments

ING Mobil Reviews

 • Fon işlemleri çok zor

  1
  By patakut
  Döviz alıp satabilmek için akşama kadar telefonun beşinde başında oturmak gerekiyor. Şu fiyata al ya da sat deyip İşlemi bitirmek yetmiyor. Fonlar gün içinde aşağı yukarı hareket eder. bu müşterinin lehine yazılmış bir program değil.
 • Mükemmel

  5
  By gworld
  Uygulama rahat hızlı
 • Kolay Kullanim

  5
  By Esat26
  Easy to use, secure app.
 • Kullanışsız arayüz ve yetersiz fonksiyon

  2
  By ozkanaltuner
  Son nesil iOS cihaz desteği yetersiz, özellikle arayüzü iOS8'ye göre düzenlenmeli. Bazı fonksiyonlara ulaşmak güç ve kullanımı da zor. Alternatif mobil bankacılık uygulamalarına göre bazı fonksiyonların da yenilenmesi ve eklenmesi gerekiyor
 • Mr

  4
  By Ssenok
  Otomatik odeme talimatlarimi da uygulama uzerinden kontrol edebilmek iyi olurdu. Ayrica yaptigim eftyi kaydetmis olmama ragmen KAYITLI EFTlerde gozukmuyor
 • Uygulama güzel, kullanışlılık için öneri!

  3
  By Levent Plazalar Sb.
  Kayıtlı EFT ve HAVALE için kaydırma işlemini yatay değil dikey yapılmalı. En sonda duran bir kaydı bulmak için çok fazla çaba sarfetmek gerekiyor. A-z gibi bir skala bile olur. Birden z gelmek için. Daha etkin çözüm bulunursa çok faydalı ve kullanışlı olacak. Teşekkürler. Elinize saglık. Sinan.
 • Basarili calisma 👋👋👋

  4
  By Assdfggy
  swift islemi yapilamiyor:(((
 • Kullanışlı

  5
  By Fsenturk
  Çoğu bankacılık işlemini kapsıyor.
 • eksiklikler giderilmiş

  5
  By oziman1
  Tesekkurler
 • Güzel bir uygulama

  5
  By uzman_pilot
  Çoğu bankanın uygulamasından çok çok iyi. Ayrıca internet bankacılığına girdiğimde otomatik olarak şifre üretmesi mükemmel.

ING Mobil Finance Related Apps

keyboard_arrow_up