CEPTETEB ios app

CEPTETEB

By Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

 • Category: Finance
 • Release Date: 2010-02-03
 • Current Version: 5.2.1
 • File Size: 85.37 MB
 • Adult Rating: 12+
 • Developer: Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
 • Compatibility: IOS 8.0 or later.
 • 0
  4 135

CEPTETEB Wiki

CEPTETEB artık Apple Watch için özel tasarlanan fonksiyonlarıyla da yanınızda. Türkiye’nin iPhone’a özel ilk mobil Bankası: CEPTETEB yenilendi! CEPTETEB, yeni eklenen dijital kanallarıyla TEB’in yeni nesil dijital bankacılık platformu. Artık banka şubelerinde sıra beklemek, karışık bankacılık prosedürleriyle vakit kaybetmek yok; nerede ihtiyaç duyarsanız orayı anında bankana dönüştüren, beklentilerinizin ötesinde pratik çözümleriyle hayatınızı kolaylaştıran CEPTETEB var! CEPTETEB ile şubeye gitmenize gerek kalmadan, oturduğunuz yerden tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Henüz CEPTETEB müşterisi değilseniz, uygulamayı indirdikten sonra “Müşteri Ol” formunu doldurun, istediğiniz zaman istediğiniz yerde sizi ziyaret edip, CEPTETEB’li olmanızı sağlayalım. Yenilenen CEPTETEB mobil şubede ihtiyaçlarınıza göre tasarladığımız avantajlı faiz oranlarına sahip CEPTETEB Hesap, CEPTETEB Vadeli Hesap ve CEPTETEB İhtiyaç Kredisi sizi bekliyor. Üstelik birden fazla kredi kartı taşımanıza son verecek CEPTETEB Kredi Kartı’na da başvurabilirsiniz. Mobil şubeden her zamanki gibi TEB ile ilgili bankacılık işlemlerinizi yapmaya devam edebilir ayrıca CEPTETEB Dijital bankacılık platformuna özel ürünlere yönelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. CEPTETEB Destek Merkezi ile canlı olarak yazılı iletişime geçebilir, aklınıza takılan her türlü bilgi ve yönlendirme için destek alabilirsiniz. CEPTETEB is now also available for you with its features exclusively designed for Apple Watch. Turkey’s First iPhone-Exclusive Mobile Bank: CEPTETEB is renewed! With its recently added digital channels, CEPTETEB is now TEB’s new generation digital banking platform. No more waiting in queues at the bank branches and wasting time with complicated banking procedures; there is now CEPTETEB which instantly turns any place to a bank wherever you need it and makes your life easier with its practical solutions beyond your expectations! With CEPTETEB, you can perform all your banking transactions from your seat, without having to go to the branch. If you are not yet a CEPTETEB customer, download the application first and fill out the “Become a Customer” form, and we will visit you at any time and at any place you wish and help you to become a CEPTETEB customer. In the renewed CEPTETEB mobile branch, CEPTETEB Account, CEPTETEB Time Deposit Account and CEPTETEB Consumer Credit that we have designed according to your needs are waiting for you with their advantageous interest rates. Besides, you may also apply for CEPTETEB Credit Card which would stop you carrying multiple credit cards. Through the mobile branch, you may continue conducting your TEB-related banking transactions as usual, and also perform your transactions regarding the products specific to CEPTETEB Digital banking platform. You may contact online with CEPTETEB Support Center in writing, and get guidance as well as assistance for any type of information that stick in your mind.

CEPTETEB Download

Score: 4
4
From 135 Ratings

CEPTETEB App Images

CEPTETEB screenshotCEPTETEB screenshotCEPTETEB screenshotCEPTETEB screenshot

CEPTETEB Comments

CEPTETEB Reviews

 • Cok iyi

  5
  By Phenom89
  Ben application mobil bankaciligi abd'de bank of america ile kullaniyordum. Bu uygulama onunkinden cok daha basit ve efektif. Beklentimin cok uzerinde cikti. Bir iki minik sorun vardi, onlari da son pack ile gidermisler gibi gorunuyor. Basariyi odullendirmek lazim. Guzel olmus.
 • improvements are good

  4
  By rx0830
  getting better
 • Test your app!

  1
  By TRskstechamps
  I have been blocked from my account several times after having entered the CORRECT login info. I was blocked 2 times in one day - even after calling the bank and resetting the password. It is a huge inconvenience to call the bank each time to gain access. Test your apps before going public! Also, if your phone menus say it's connecting to English speaking personnel, make it happen! It's a decent app with terrible quality control.
 • Kullanissiz.

  1
  By michaelnew28
  Update yaptiniz bravo. Aplication icinde kredi karti kampanyalarina katilma Ve kampanya izleme var demissiniz. Yalan. Yok Oyle bir sey. Yada bulmasi zor. Karmasik bir yerde. Insanlari aptal yerine koymayin.
 • Şirketler için çok eksik bir uygulama

  1
  By Emre Ersahin
  Özellikle USD alıp satma vb. şirketlere verilmeyen yetkilerle bir sürü eksiği olan uygulama.
 • Pratik

  5
  By Kut41
  Gercekten pratik ve kullanici dostu bir uygulama. Online islem yapanlar ve seyahat edenler icin tavsiye ederim.
 • Good to use

  5
  By Brianxyork
  Still can be more clear but it is an useful application to manage financial balance Some of the further banking issues cannot be operated through this app in which in Internet banking
 • Cebteb app

  5
  By Mercilas
  Uygulama çok güzel çalışıyor. Kullanması çok kolay.
 • Güzel

  5
  By Müderriszade
  Gayet güzel. Tavsiye ederim.
 • TEB tercih nedenlerinden biri

  5
  By onerk1
  Kullanım kolaylığı mükemmel. Yapmak istediklerimi çok kolay bulabiliyorum. Parmak izi ile giriş eklenirse çok iyi olur. Hesap hareketlerinin detaylarını da gösterebilseydi çok yararlı olurdu.

CEPTETEB Finance Related Apps

keyboard_arrow_up