BonusFlaş – Kartlar, Kampanyalar ve Fırsatlar

T. Garanti Bankasi A.S.
BonusFlaş – Kartlar, Kampanyalar ve Fırsatlar logo

BonusFlaş – Kartlar, Kampanyalar ve Fırsatlar Wiki

T. Garanti Bankasi A.S. Finance - Version: 2.3 - Size: 45.5 MB - Content Rating: 4+

BonusFlaş – Kartlar, Kampanyalar ve Fırsatlar Review

Kartlarınızla ilgili her şeyi takip edebilmek artık BonusFlaş’la çok kolay!
Tek yapmanız gereken BonusFlaş’a TC kimlik numaranız ya da müşteri numaranız ve parolanız ile hemen giriş yapmak, sonrasında ekstra bonus/mil/indirim kazanacağınız yüzlerce kampanyaya anında katılıp, kartınızla ilgili tüm bilgilerine ulaşın.
Parolanızı isterseniz kart şifrenizle BonusFlaş’tan saniyeler içinde oluşturabilir, isterseniz mevcut Garanti İnternet/Garanti Cep parolanız ile hemen giriş yapabilirsiniz.
Katıldığınız kampanyaları rahatlıkla takip edebilir, kampanyalarda kaçıncı harcamada olduğunuzu izleyebilirsiniz. Ayrıca kartlarınız ile ilgili günlük işlemlerinizi ve alışverişlerinizi kolayca takip edebilir, ekstrenizi atlatabilir, işlemlerinize ekstra taksit alabilir hatta limitinizi artırmak için başvurabilirsiniz!
Kısacası BonusFlaş kart bilgileri ile tüm kampanyaları bir araya getiriyor!
KAMPANYALAR VE FIRSATLAR
BonusFlaş’la her ay yüzlerce farklı kampanyaya, fırsatlara ve indirimlere kolayca ulaşabilir ve üstelik kampanyalara ücretsiz olarak tek dokunuşla katılabilirsiniz. Katıldığınız kampanyalarda kaçıncı harcamada olduğunuzu izleyebilirsiniz. Alışverişlerinizden önce BonusFlaş’tan giyim, akaryakıt, market, seyahat, turizm (otel ve konaklama), yeme / içme, teknoloji, aksesuar ve daha birçok sektördeki fırsatlar ve indirimleri görüntüleyebilir, daha fazla ödül kazanabilirsiniz.
Ayrıca BonusFlaş’la nerede, hangi kampanya ve indirim var bulmak da çok kolay. Tek yapmanız gereken ‘Kampanya Ara’ya tıklamak ve markanın, sektörün ya da alışveriş merkezinin adını yazmak. Telefonunuzun konumu açıksa çevrenizdeki size özel fırsatların, indirimlerin ve kampanyaların bildirimlerini de alabilirsiniz. BonusFlaş ile kredi kartlarınızın tüm avantajlarını, akaryakıt, elektronik, kadın - erkek giyim, tatil, kozmetik, market sektörlerindeki indirimleri ve diğer kampanyaları artık kaçırmayacaksınız.
KART BİLGİLERİ
Garanti Bankası kartlarınızla BonusFlaş’a giriş yapabilir, kartlarınızın güncel işlemlerini ve ekstrenizi görüntüleyebilir ve anında borç ödeyebilirsiniz. (Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express Kredi Kartı, Money Kredi Kartı, Flexi Kredi Kartı, Paracard)
Güncel Bilgiler alanından 50 TL ve üzerindeki uygun işlemlerinizi yanındaki “İşlem Taksitlendir / Ertele” butonuna basarak taksitlendirebilir, ekstrenizi rahatlatabilirsiniz. Ayrıca BonusFlaş’tan Taksitli Nakit Avans ve ya Nakit Avans kullanabilir, nakit ihtiyacınız için çözüm bulabilirsiniz.
Bunların yanı sıra kart şifrenizi değiştirebilir veya yeni kartlarınıza şifre alabilir, ödeme haftanızı değiştirebilir, sanal kart oluşturabilir ve limitini güncelleyebilir, kredi kartınızı telefon ve posta yoluyla ya da internet üzerinden alışverişe açıp kapatabilirsiniz.
ÖDEMELER
Kart numaranızı e-ticaret sitelerine girmek istemiyorsanız, BonusFlaş’la çözüm yanı başınızda! Alışveriş yaptığınız e-ticaret sitelerinde ödeme sekli olarak GarantiPay’i seçin, BonusFlaş’a gelen bildirime tıklayıp ödemenizi parolanızı girerek, başka hiçbir bilgiye ihtiyaç olmadan güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayın.
Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinizi de BonusFlaş’tan yapabilirsiniz, tek yapmanız gereken Ödemeler alanından Motorlu Taşıt Vergisi’ni seçerek plakanızı girmek ve ödemeyi tamamlamak!
BANA ÖZEL
Yenilenen Bana Özel menüsündeki Harcama Kontrol alanından istediğiniz kredi kartınız için tutar girerek tüm harcamalarınızı kontrol altına alabilir ve harcamalarınızı takip edebilirsiniz. Dilerseniz ekstreniz ya da aylık toplam harcamanız belirlediğiniz tutara geldiğinde ya da kullanılabilir limitiniz belirlediğiniz tutarın altına düştüğünde BonusFlaş size haber verir. Üstelik market, giyim / aksesuar, akaryakıt, yeme /içme , ev/dekorasyon sektörlerindeki aylık harcamalarınıza ayrı ayrı tutar belirleyebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir kredi kartınız için bir tutar belirleyerek, bu tutarın üstündeki tüm işlemlerinizde BonusFlaş’tan bildirim alabilirsiniz.
BonusFlaş’ı ücretsiz indirin, kartlarınızın kontrolü size geçsin!. BonusFlaş – Kartlar, Kampanyalar ve Fırsatlar ranking and data report, BonusFlaş – Kartlar, Kampanyalar ve Fırsatlar apps for iPhone, iPad, iOS download..0
Free 2015-10-12T20:03:47Z
  • 4.5
  • 37 All Versions Ratings
  • 2 Current Version Ratings
  • 5
Download this App!

BonusFlaş – Kartlar, Kampanyalar ve Fırsatlar app qr code BonusFlaş – Kartlar, Kampanyalar ve Fırsatlar QR Code Download via QR-Code simply scan with your iPhone.