Hopi – Alışverişin App'i

Boyner Holding
Hopi – Alışverişin App'i logo

Hopi – Alışverişin App'i Wiki

Boyner Holding Shopping - Version: 2.3.1 - Size: 30.52 MB - Content Rating: 4+

Hopi – Alışverişin App'i Review

Hemen Hopi’yi indirip üye ol, sen de kazanmaya alış! Hopi ile alışveriş daha avantajlı. Hopi’de indirimden daha iyisi var, o da Paracık. Hopi'nle online ve mağaza alışverişlerinden Paracık kazan. Bu Paracık’larla kampanya fırsatlarını kaçırma. Alışverişini Hopi ile yaparak kazandığın hediye Paracık’larını giyim, teknoloji, aksesuar, tatil ve iş seyahatleri, spor, akaryakıt, araç kiralama, market ve daha birçok alışverişinde indirim yerine katlayarak kullan.
Herkes alışverişlerinde daha az ödeyip, daha çok kazanmak ister ama Hopi sana bundan çok daha fazlasını sunar. Hopi’nle tanışınca alışveriş için indirimi dört gözle beklediğin günlere veda edersin. Çünkü Hopi’de indirimden çok daha iyi bir özellik var. Biz buna Paracık diyoruz. Hopi ile uygun ve ucuz fiyat arama derdine son!
Hopi seni yakından tanır, istediğin ürün ve hizmetlere özel güncel kampanya haberlerine kolayca ulaşmanı sağlar. Sonrasında da gelsin Paracıklar.
Hopi, elektronik, teknoloji, kadın, erkek giyim, aksesuar, tatil, bebek, anne, parfüm, kozmetik, saat, gözlük, güneş gözlüğü, moda, ayakkabı, kıyafet, elbise ve hediyelik eşya ürünlerinde süper fırsatları sana özel kampanyalarla sunar.Hopi mağaza ve online alışverişlerinde indirim ve fırsat olmadan avantaj yakalamanı sağlar. Uygulama üzerindeki kampanya ve son dakika fırsatlarını takip et.
Üstelik artık Hopi’de mobil ödeme de var. Kredi kartlarını Hopi’ye ekleyerek hızlı ve kolay ödemenin tadını çıkar.
KOLAY KULLANIM VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Hopi’yle alışveriş yapmak sadece avantajlı değil ayrıca çok kolay!
• Uygulamayı aç, alışverişe çıkmadan Hopi’ne bak, Hopi'nin sana özel hangi ürün ve markada, ne kampanyası var keşfet. Aradığın marka için fırsatları Hopi’nle bul, indirim değil Paracık kazan.
• Alışveriş yaparken telefonundaki Hopi Kimliği’ni göster.
• Kazandığın Paracık’lar 24 saat içerisinde Hopi’ne yüklensin.
• Alışveriş kampanyalarını telefonundan sürekli takip et, kazandığın Paracık’ları 3, 5 hatta 10 kat değerinde katlayarak kullan.
HER ALIŞVERİŞİNDE PARACIK KAZAN
Hopi’de indirimden çok daha avantajlı bir şey var. Biz buna Paracık diyoruz. 1 Paracık = 1 TL Hopi’nle yaptığın her alışverişten Paracık kazan, sonra hediye Paracık’ları 3, 5 hatta 10 kat değerli kullan.
PARACIK GÖNDERİMİ
Artık Hopi’nle alışverişlerinden kazandığın Paracık’ları sevdiklerine transfer edebilir, onlara da Hopi’li olmanın ve Paracık kazanmanın haklı gururunu yaşatabilirsin.
SANA ÖZEL KAMPANYALAR
Hopi’yle yaptığın alışverişlere ve favorilerine eklediğin kampanyalara göre Hopi’n stiline uygun moda ürünleri bulur. Böylece hem Hopi’yle trendleri ve modayı takip eder, hem de avantajlı ve güvenli online alışveriş yaparsın.
KONUMUNA GÖRE KAMPANYA
Konum servisini açarsan dışarıdayken sana en yakın kampanyalardan haberin olur. Bluetooth’unu açarsan girdiğin mağazadaki fırsat Hopi’nden bildirim olarak gelir.
FAVORİ KAMPANYALAR
Bir kampanyayı çok beğendiğinde süresi dolmadan Hopi’n sana hatırlatsın istiyorsan, stiline uygun benzer kampanyaları favorilerine ekle.
Hopi’liler Atlasglobal ile uçarken Paracık kazanacak. En uygun ve ucuz uçak bileti Atlasglobal’de.Yurt içi ve yurt dışı tatil ve seyahat kampanyaları için Hopi bilet fırsatlarına göz at.
Aldo, Altınyıldız, American Life, Avis, Babil.com, Banana Republic, Benetton, Beymen, Beymen Club, Bilstore, Bimeks, Bisu, Boyner, BP, Budget, Digiturk, Divarese, Etstur, Fabrika, Fred Perry, Gap, Gülaylar, Intersport, Joker, Kahve Dünyası, Koçtaş, L'occitane, Macrocenter, Marka Park, Marks & Spencer, Migros, MNG Kargo, Morhipo, Network, Networkdry, Nine West, Opmar Optik, Pablosky, Perdigital, Pronet, Secure Drive, Tudors, Turkcell, Vialand, Yargıcı, YKM, Que gibi markalardaki Paracık kampanyalarımızı takip edin.

Not: Konum hizmetlerinin (GPS) arka planda çalışması pil ömrünüzü etkileyebilir. Pil ömrünüzü optimize etmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Note : This app may use your location even when it isn't open, which can decrease device battery life.. Hopi – Alışverişin App'i ranking and data report, Hopi – Alışverişin App'i apps for iPhone, iPad, iOS download..0
Free 2015-04-24T10:32:33Z
  • 3.5
  • 98 All Versions Ratings
  • 6 Current Version Ratings
  • 5
Download this App!

Hopi – Alışverişin App'i app qr code Hopi – Alışverişin App'i QR Code Download via QR-Code simply scan with your iPhone.