Hopi – Alışverişin App'i

Boyner Holding
Hopi – Alışverişin App'i logo

Hopi – Alışverişin App'i Wiki

Boyner Holding Shopping - Version: 3.0.0 - Size: 33.34 MB - Content Rating: 4+

Hopi – Alışverişin App'i Review

Hemen Hopi’yi indirip üye ol, sen de kazanmaya alış! Hopi ile alışveriş daha kazançlı. Hopi’de indirimden daha iyisi var, o da Paracık. Hopi'nle online ve mağaza alışverişlerinden Paracık kazan. Bu Paracıklarla çok özel kampanya fırsatlarından yararlan. Alışverişini Hopi ile yaparak kazandığın Paracıklarını; giyim, teknoloji, aksesuar, tatil ve iş seyahatleri, spor, akaryakıt, araç kiralama, market ve daha birçok alışverişinde indirim yerine katlayarak kullan.
Hopi seni yakından tanır, istediğin ürün ve hizmetlere özel güncel kampanya haberlerine kolayca ulaşmanı sağlar.Hopi, elektronik, teknoloji, kadın, erkek giyim, aksesuar, tatil, bebek, anne, parfüm, kozmetik, saat, gözlük, güneş gözlüğü, moda, ayakkabı, kıyafet, elbise ve hediyelik eşya ürünlerinde süper fırsatları sana özel kampanyalarla sunar. Üstelik artık Hopi’de mobil ödeme de var. Kredi kartlarını Hopi’ye ekleyerek hızlı ve kolay ödemenin tadını çıkar.
KOLAY KULLANIM VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Hopi’yle alışveriş yapmak sadece kazançlı değil ayrıca çok kolay!
• Uygulamayı aç, alışverişe çıkmadan Hopi’ne bak, Hopi'nin sana özel hangi ürün ve markada, ne kampanyası var keşfet. Aradığın marka için fırsatları Hopi’nle bul, indirim değil Paracık kazan.
• Alışveriş yaparken telefonundaki Hopi Kimliği’ni göster.
• Kazandığın Paracıklar 24 saat içerisinde Hopi’ne yüklensin.
• Alışveriş kampanyalarını telefonundan sürekli takip et, kazandığın Paracıkları 3, 5, 10 hatta 50 kat değerli kullan.
HER ALIŞVERİŞİNDE PARACIK KAZAN
Hopi’de indirimden çok daha kazançlı bir şey var. Biz buna Paracık diyoruz. 1 Paracık =1 TL Hopi’nle yaptığın her alışverişten Paracık kazan, sonra bu Paracıkları 3,5,10 hatta 50 kat değerli kullan.
HOPİ İLE MOBİL ÖDEME
Artık Hopi’de mobil ödeme de var. Kredi kartlarını Hopi’ye ekleyerek hızlı ve kolay ödemenin tadını çıkar.
PARACIK GÖNDERİMİ
Hopi’nle alışverişlerinden kazandığın Paracıkları sevdiklerine gönderebilir onlara da Hopi kullanmanın ve Paracık kazanmanın haklı gururunu yaşatabilirsin.
SANA ÖZEL KAMPANYALAR
Hopi’yle yaptığın alışverişlere ve favorilerine eklediğin kampanyalara göre Hopi’n stiline uygun moda ürünleri bulur. Böylece hem Hopi’yle giyimde son trendleri ve aksesuar, saat, gözlük, ayakkabı modasını yakından takip eder hem de kazançlı ve güvenli online alışveriş yaparsın.
AKILLI ARAMA
Hopi’nin akıllı arama özelliğiyle hayalindeki ürünün en kazançlı kampanyalarına çok daha kolay ve hızlı ulaşırsın. Fotoğraf, barkod ve kelime üzerinden arama yapabileceğin akıllı arama özelliği ile televizyonda gördüğün çantayı,ayakkabıyı; iş arkadaşında beğendiğin kazağı, aksesuarı aradığın anda hemen Hopi’nde bulabilirsin.
HOPİ ŞİMDİ DE RESTORANLARDA
Birbirinden güzel lezzetleri keşfedebileceğin en şık restoranlarda sana özel kampanyalar sunar, bol Paracık kazandırır.
KONUMUNA GÖRE KAMPANYA
Konum servisini açarsan dışarıdayken sana en yakın kampanyalardan haberin olur.Bluetooth’unu açarsan girdiğin mağazadaki fırsat Hopi’nden bildirim olarak gelir.
FAVORİ KAMPANYALAR
Bir kampanyayı çok beğendiğinde süresi dolmadan Hopi’n sana hatırlatsın istiyorsan, beğendiğin kampanyaları favorilerine ekle.
Yurt içi, yurt dışı tatil ve seyahat kampanyaları için Hopi kampanyalarına mutlaka göz at.
Aldo, Altınyıldız, American Life, Atlasglobal, Avis, Aral Game, Benetton, Beymen, Beymen Club, Bisu, Biev,Boyner, BP, Budget, Cinemaximum, Clinique, Digiturk, Divarese, Etstur, Elektromanya, Estee Lauder, Fabrika, Fiat, Fitintime, Gap, Gülaylar, Intersport, Joker, Jolly Tur, Kahve Dünyası, Koçtaş, Macrocenter, Marka Park, Marks & Spencer, Migros, MNG Kargo, Morhipo, Morini, Network, Nine West, Opmar Optik, Pirelli, Perdigital, Pronet, Tudors, Turkcell, Vialand, Wepublic, Yargıcı, YKM gibi markalardaki Paracık kampanyalarını takip et!

Not: Konum hizmetlerinin (GPS) arka planda çalışması pil ömrünüzü etkileyebilir. Pil ömrünüzü optimize etmek için çalışmalarımız devam etmektedir.
Note : This app may use your location even when it isn't open, which can decrease device battery life.. Hopi – Alışverişin App'i ranking and data report, Hopi – Alışverişin App'i apps for iPhone, iPad, iOS download..0
Free 2015-04-24T10:32:33Z
  • 3.5
  • 102 All Versions Ratings
  • 2 Current Version Ratings
  • 5
Download this App!

Hopi – Alışverişin App'i app qr code Hopi – Alışverişin App'i QR Code Download via QR-Code simply scan with your iPhone.