VakıfBank Mobil Bankacılık

T. Vakıflar Bankası T.A.O.
VakıfBank Mobil Bankacılık logo

VakıfBank Mobil Bankacılık Wiki

T. Vakıflar Bankası T.A.O. Finance - Version: 1.1.12 - Size: 40.44 MB - Content Rating: 12+

VakıfBank Mobil Bankacılık Review

VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ile kolay ve hızlı bankacılık cebinizde.
Bankacılık işlemlerinizi tek şifre ile kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.
Mobil Bankacılık uygulaması ile hesap bakiyenizi, bilgilerinizi, ekstrenizi görüntüleyebilir, para transferi, yatırım, kredi kart işlemlerinizi ve ödemelerinizi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.
VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ile birlikte yeni güvenlik ürünümüz Cep İmza’ya da sahip oluyorsunuz. Cep İmza, işlem güvenliği sunarak VakıfBank İnternet ve Mobil Bankacılık kanallarını daha güvenli ve kolay bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir güvenlik uygulamasıdır. İnternet Bankacılığı üzerinden yaptığınız işlemler için Cep İmza detaylı onay ekranlarını kullanır ve güvenli bankacılığın rahatlığını yaşarsınız.
Uygulamayı indirdikten sonra aktivasyon adımlarını takip edin ve size özel uygulama şifrenizi oluşturarak kolay bankacılığın keyfini yaşamaya başlayın.
Mobil Uygulama ve Cep İmza şimdilik sadece bireysel müşterilerimiz içindir.. VakıfBank Mobil Bankacılık ranking and data report, VakıfBank Mobil Bankacılık apps for iPhone, iPad, iOS download..0
Free 2014-04-19T04:12:21Z
  • 2
  • 10 All Versions Ratings
  • 0 Current Version Ratings
  • 5
Download this App!

VakıfBank Mobil Bankacılık app qr code VakıfBank Mobil Bankacılık QR Code Download via QR-Code simply scan with your iPhone.