Mobiett

İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü
Mobiett logo

Mobiett Wiki

İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Navigation - Version: 3.0.2 - Size: 12.37 MB - Content Rating: 4+

Mobiett Review

MobİETT akıllı durak uygulaması sade ve kullanımı kolay yeni arayüz tasarımı ile sizlerle.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün resmi uygulaması olan MobİETT uygulaması ile başta İstanbul olmak üzere dünya kentlerinin toplu ulaşım verilerine ulaşabilirsiniz.
Bu uygulamada anlık toplu ulaşım bilgisini, otobüs konumunu, duraktan geçen hat bilgilerini, otobüsün kaç dakika sonra durağa varacağını ve toplu ulaşım araçları ile bir noktadan diğer bir noktaya nasıl gidileceğini öğrenebilirsiniz.
*Canlı otobüs verisi
İstanbul’a ait canlı otobüs verisi sadece MobİETT ’de! Dilediğiniz an, istediğiniz durağa ait otobüs güzergâh bilgilerine, varış saatlerine anlık olarak cep telefonunuzdan hızlıca ulaşabilirsiniz.
*Favori hatlar için anlık bildirim
Favori durak, hat veya konumlarınızı ekleyerek favorilerinize eklediğiniz bir hatta ait herhangi bir değişiklik yaşandığında bildirim ile anında haberdar edilirsiniz.
*Alarm ile otobüs durağa gelmeden haberdar olun!
Detaylı ve hızlı alarm özelliği ile gerçek zamanlı varış bilgileri olan yerlerde ne zaman durakta olmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Kuracağınız alarm sayesinde otobüs durağa gelmeden seçtiğiniz dakikadan önce sizi bildirim ile haberdar eder.
* “Nasıl Giderim” entegrasyonu
Otobüs, tramvay, metro ve metrobüs, feribot, iDo, Dentur, Turyol ulaşım araçlarıyla en hızlı ve uygun rotaları oluşturabilirsiniz. MobİETT, konumunuz veya seçeceğiniz bir noktadan başka bir noktaya toplu ulaşım ile gidebileceğiniz güzergâh alternatiflerini de sunar. Her bir alternatif için kullanılacak bilet sayısını ve toplu ulaşım kullanarak doğaya kazandırdığını Co2 miktarını görüntüleyebilirsiniz.
Ev, iş ve diğer olarak konumları favorilerinize ekleyebilir, “Nasıl Giderim” üzerinden eklediğiniz konumlar için hızlıca toplu ulaşım alternatiflerine ulaşabilirsiniz.
*Arama
Durak-Hat adı ve hat koduna göre sorgulama yapabilirisiniz.
*Radar-Yakındaki durakları görüntüleme
Kamera ile konumunuza yakın durak konumlarını ve size olan uzaklıklarını görüntüleyebilirsiniz.
* Engelli dostu
MobİETT uygulaması engelli dostu akıllı bir uygulamadır. Sadece ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi gösterir. Uygulamayı açtığınızda bulunduğunuz yere yakın tüm duraklar ekranınızda belirecek ve kolayca duraklar hakkında bilgi alabileceksiniz. MobİETT sayesinde beklediğiniz otobüsün durağınızdan geçip geçmediği bilgisine de hızlıca ulaşabilir, telefonunuzu sallayarak güncelleme yapabilirsiniz.
*Dil desteği
Uygulama Türkçe, İngilizce, Arapça, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Portekizce, Rusça, Yunanca, Çince dillerini desteklemektedir.

Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

Destek için beyazmasa@iett.gov.tr ile irtibata geçebilirsiniz.. Mobiett ranking and data report, Mobiett apps for iPhone, iPad, iOS download..0
Free 2013-07-30T21:47:31Z
  • 2.5
  • 35 All Versions Ratings
  • 0 Current Version Ratings
  • 5
Download this App!

Mobiett app qr code Mobiett QR Code Download via QR-Code simply scan with your iPhone.