Mobiett

İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü
Mobiett logo

Mobiett Wiki

İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Navigation - Version: 2.0.2 - Size: 9.84 MB - Content Rating: 4+

Mobiett Review

Mobiett
Akıllı durak uygulamanız Mobiett artık dünya kentlerini de kapsayacak! Mobiett sayesinde gittiğiniz ülkedeki toplu ulaşım bilgilerine alışkın olduğunuz Mobiett ara yüzüyle ulaşabileceksiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün resmi uygulaması olan MobİETT uygulaması ile, başta İstanbul olmak üzere Dünya kentlerinin toplu ulaşım verilerine ulaşabilirsiniz. İstanbul’a ait canlı otobüs verisi sadece MobİETT’de!. Dilediğiniz an, istediğiniz durağa ait otobüs güzergâh bilgilerine, varış saatlerine anlık olarak cep telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.. MobİETT, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün geliştirdiği anlık toplu ulaşım bilgisini, otobüs konum sunucusu, durak bilgi sunucusu ve otobüs- hat-durak analiz sunucusu ile almanızı sağlayan bir uygulamadır. MobİETT ile otobüs konum bilgisine, otobüslerin hat-güzergah ve durak bilgisine, alarm ile otobüs durağa gelmeden haber alımına ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.

MobİETT uygulaması akıllı bir uygulamadır. Sadece ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi gösterir.Uygulamayı açtığınızda bulunduğunuz yere yakın tüm duraklar ekranınızda belirecek ve kolayca duraklar hakkında bilgi alabileceksiniz. Bu uygulama ile beklediğiniz otobüsün ne kadar süre sonra geleceği ya da otobüsün kaç durak geride olduğu gibi bilgilere estetik ve modern bir görsel tasarım ile erişebilirsiniz. Ayrıca, MobİETT sayesinde beklediğiniz otobüsün durağınızdan geçip geçmediği bilgisine de tek tuşla ulaşabilir, telefonunuzu sallayarak güncelleme yapabilirsiniz.


Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

Destek için beyazmasa@iett.gov.tr ile irtibata geçebilirsiniz.

Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.. Mobiett ranking and data report, Mobiett apps for iPhone, iPad, iOS download..0
Free 2013-07-30T21:47:31Z
  • 2.5
  • 34 All Versions Ratings
  • 1 Current Version Ratings
  • 5
Download this App!

Mobiett app qr code Mobiett QR Code Download via QR-Code simply scan with your iPhone.