Diyetkolik.com Diyet Egzersiz

PCI Yazilim Danismanlik ve Organizasyon Ltd. Sti.
Diyetkolik.com Diyet Egzersiz logo

Diyetkolik.com Diyet Egzersiz Wiki

PCI Yazilim Danismanlik ve Organizasyon Ltd. Sti. Health & Fitness - Version: 7.1 - Size: 67.89 MB - Content Rating: 4+

Diyetkolik.com Diyet Egzersiz Review

Diyetkolik artık ücretsiz!*

Türkiye’nin en çok kullanılan diyet platformu Diyetkolik.com’un yeni formu, 7. senesinde daha alımlı ve daha fit üstelik artık daha fazla özelliği ücretsiz. Sağlıklı beslenmenin her adımında üyelerinin yanında olan Diyetkolik.com, kullanıcı dostu yeni ara yüzüyle daha aktif bir yaşama devam diyor!

Öne çıkan özellikler:
• Ücretsiz* daha fazla özellik: Kaç Kalori, Kalori Takipçisi ve Egzersiz Takipçisi
• Güncel konulardan oluşan içerikler
• Kişiye özel haber akışı**
• Online diyetisyenle chat imkanı
• Sesli besin arama
• Besin alternatifleri
• İlaç saati hatırlat
• Öğün saati bildirimi
• Ölçü girişi takibi
• Haftalık/Aylık/Yıllık rapor

* Uygulama içinde satın alma seçenekleri sunulur.
** Standart veya özel paket seçeneklerinde sunulur.

Dünyanın kalorisi burada: Kaç kalori
Binlerce besinin kalori bilgisini içeren Kaç Kalori hizmeti uygulamada ve ücretsiz. Türkiye’nin en geniş Türk yemekleri kalori listesini içeren bu bölüm, sadece kalori bilgisi ile değil protein, karbonhidrat, yağ ve diğer besin değerleri ile birlikte sağlıklı beslenmek isteyen herkesin başvurduğu bir rehber niteliğinde.

Adım adım peşinizde: Kalori takipçisi
Artık Kalori Takipçisi hizmeti de uygulamada ve ücretsiz. Kalori takipçisi sağlıklı beslenmen için ihtiyaç duyduğun protein, karbonhidrat, yağ miktarlarını hesaplıyor; öğün öğün yediğin veya yemek istediğin yemekleri ekledikçe sadece ne kadar kalori aldığını değil, ne kadar sağlıklı beslendiğini de görmeni sağlıyor.

Diyetkolik artık hareket ettiğin her anda da yanında!
iHealth ile entegre çalışan Diyetkolik ile ücretsiz olarak egzersiz seviyeni takip edebilir veya ücretsiz olarak egzersiz listesi yaratabilir dilersen de hareketlerin püf noktalarını öğrenebilirsin. Ayrıca kendine özel bir egzersiz listesi için paket seçeneklerinden faydalanabilirsin.

Artık isteyene içerikler de kişiye özel: Kişiselleştirilmiş içerikler
Diyetkolik.com’da kişiye özel diyet listeleri hazırlandığı gibi kişiselleştirilmiş içerikler de hazırlanıyor. Proaktif bir şekilde kullanıcının diyet yolculuğunda ihtiyacı olan akılda kalıcı bilgilerle sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırılması hedefleniyor.

Diyet sırdaşın: Diyetisyen ile online chat imkanı
Her noktada diyetisyen ile birebir görüşme imkanın da bulunuyor bunun için kendine uygun diyetisyen paketini seçmen yeterli.

1.Ücretsiz Üyelik
- "Kaç Kalori " özelliğiyle Türk mutfağına ait birçok yemek dâhil, dilediğin yiyeceğin besin değerlerine ve kalori bilgisine anında ulaşabilirsin.
- Diyetisyen uzmanlarının zayıflama, kilo alma, sağlıklı yaşam konularındaki paylaşımlarını takip edebilirsin.

2.Standart Paket
- Kişisel özelliklerine en uygun diyet listesini alabilir sıkılmadan diyetini sürdürebilirsin.
- Kişisel özelliklerine en uygun içerikleri takip edebilirsin.
- Online Diyetisyenine dilediğin zaman online chat ile ulaşabilirsin.
- Tükettiğin su miktarını takip edebilirsin.

Standart Paket aboneliği hakkında;
- Standart Paket'ten 1 aylık ve 3 aylık abonelik seçenekleriyle faydalanabilirsin. Abonelikler 1 Aylık - 26.99 TL / 3 Ay - 57.99 TL olarak ücretlendirilir. Abonelik ödemesi, ödeme onaylama aşamasında iTunes hesabın üzerinden gerçekleştirilir.
- Her abonelik periyodu yenilendiğinde ve abonelik süresince, diyet listesi ölçülerindeki değişimlere paralel olarak güncellenir.
- "Account Settings"de yer alan Auto-Renew kapatılmadığı takdirde, mevcut abonelik süresinin sona ermesinden 24 saat önce abonelik yenilenir.
- Seçtiğin Standart Paket üyeliğine bağlı olarak, 1 Aylık - 26.99 TL / 3 Ay - 57.99 TL mevcut abonelik süresinin sona ermesinden 24 saat önce iTunes hesabından çekilir.
- Abonelikler kullanıcılar tarafından kontrol edilebilir. Satın alma işleminin gerçekleşmesinin ardından "Account Settings"den Auto-Renew'ı kapatarak, bir sonraki dönemde aboneliğin yenilenmesini sonlandırabilirsin.
- Aktif abonelik süresince, mevcut abonelik iptal edilemez.
- Gizlilik ve Koşullar metinlerine buradan ulaşabilirsin: diyetkolik.com/odeme/sozlesmeler. Diyetkolik.com Diyet Egzersiz ranking and data report, Diyetkolik.com Diyet Egzersiz apps for iPhone, iPad, iOS download..0
Free 2012-09-10T19:59:46Z
  • 3
  • 15 All Versions Ratings
  • 0 Current Version Ratings
  • 5
Download this App!

Diyetkolik.com Diyet Egzersiz app qr code Diyetkolik.com Diyet Egzersiz QR Code Download via QR-Code simply scan with your iPhone.