Burger King Türkiye

TAB Gıda
Burger King Türkiye logo

Burger King Türkiye Wiki

TAB Gıda Food & Drink - Version: 1.16 - Size: 17.33 MB - Content Rating: 17+

Burger King Türkiye Review

Alevde ızgara keyfine eğlenceli oyunlarla renk kat, kazan! Lezzet, eğlence ve birbirinden güzel hediyeler, aradığın her şey burada!

Ara Gelsin

Acıktığında bir telefon ile Burger King’den seçeceğin birbirinden lezzetli ürünler kapıya gelsin. Burger King’den siparişini ver, alevde ızgara keyfine doy!

Tıkla Gelsin

Tıkla Gelsin’e üye ol, en lezzetli Burger King ürünlerini telefonun üzerinden kolayca sipariş ver! Tıkla, siparişin gelsin.

En Yakın Burger King

Acıktığında en yakın Burger King bölümüne git, sana en yakın restoranlarımızı gör, nerede olduğunu bilmiyorsan tıkla haritadan bak. Burger King lezzetlerinden mahrum kalmaman için her şey hazır. Ne bekliyorsun?

Bul Kazan

Ekranda verilen karttaki hediyeleri kazıyarak aç, aynı kartta 3 adet aynı ürünün resmini bulduğunda hediyeni Burger King restoranlarından al. Lezzeti bul, kazan!

Kuponlarım

Sahip olduğun kupon kodunu, kuponlarım bölümünde sorgula ve acıktığında anında Tıkla Gelsin’de kullan! Tıkla, sana özel fırsatlardan yararlan!. Burger King Türkiye ranking and data report, Burger King Türkiye apps for iPhone, iPad, iOS download..0
Free 2013-07-30T09:53:58Z
  • 0
  • 0 All Versions Ratings
  • 0 Current Version Ratings
  • 5
Download this App!

Burger King Türkiye app qr code Burger King Türkiye QR Code Download via QR-Code simply scan with your iPhone.