Türk Telekom Müzik

TTNET A.S.
Türk Telekom Müzik logo

Türk Telekom Müzik Wiki

TTNET A.S. Music - Version: 4.4 - Size: 46.57 MB - Content Rating: 4+

Türk Telekom Müzik Review

Türk Telekom Müzik ile Dünyanın Müziğine Kulak Ver!
Senin için sürekli yenilenen Türk Telekom Müzik’te yerli ve yabancı milyonlarca şarkı seni bekliyor.

Türk Telekom Müzik ile en popüler şarkıları, moduna ve türlere göre özel olarak hazırlanmış ve her gün yenilenen hazır çalma listelerini, radyoları ve ünlü sanatçıların senin için seçtiği şarkıları sınırsız dinlemenin keyfini çıkar. Beğendiğin şarkıları favorilerine al, kendi listelerini oluştur, arkadaşlarınla paylaş. Müziğim alanından kişisel içeriklerine kolayca ulaş. Güncel haberlerden, etkinliklere kadar müziğe dair aradığın her şeyi kolayca takip et.

En sevdiğin sanatçıların videolarını izlemenin ve paylaşmanın keyfini çıkar!

Üstelik Türk Telekom Müzik Premium dünyasında sana özel yenilikler de var!

Çevrimdışı Dinle
İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! Türk Telekom Müzik Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışı Şarkılara ekle, internetin yokken ya da Türk Telekom Müzik’i çevrimdışı modda kullanırken müzik keyfini doya doya kesintisiz yaşamaya devam et.

HD Dinle
En favori şarkıların artık HD kalitede! Türk Telekom Müzik’te milyonlarca yerli ve yabancı şarkı senin için artık daha yüksek kalitede. Türk Telekom Müzik Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin.

Sınırsız Dinle, Dilediğini İndir
Türk Telekom Müzik Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına indirebilir, istediğin her an dinle.

3D Dokunma Desteği
Hazır Çalma Listelerine, Son Dinlediğin Şarkılara, En Popüler ve Çevrimdışı Şarkılarına kolayca ulaşmak için Force Touch özelliği taşıyan cihazlarında uygulama simgesine dokunman yeterli!


Yepyeni Türk Telekom Müzik ile benzersiz bir müzik deneyimi seni bekliyor. Üstelik Türk Telekom Müzik Premium üyelik ilk ay ücretsiz!


Türk Telekom Müzik Premium dünyasını ilk ay ücretsiz keşfetmek için üyeliğinizi uygulama üzerinden Premium’a Geç butonu aracılığıyla hemen kolayca başlatın! Ücretsiz kullanımın sonunda aboneliğiniz standart paket ücreti üzerinden ücretlendirilerek yenilenir. Aboneliğinizi yenilenme tarihinden en az 24 saat önce iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak ücretlendirilerek yenilenmeye devam eder. Ücretlendirme iTunes hesabınız üzerinden gerçekleştirilir ve her ay yenilenme işlemi gerçekleştirildiğinde size e-posta ile bilgilendirme iletilir. Aboneliğinizi iTunes hesap ayarları bölümünden otomatik yenilenmeyi deaktif hale getirerek sonlandırabilirsiniz.

Aylik abonelik ucreti: 5,29 TL

Gizlilik ve Güvenlik: https://www.turktelekommuzik.com/uye_girisi#/gizlilik_ve_guvenlik
Kullanim Koşulları: https://www.turktelekommuzik.com/uye_girisi#/kurallar_ve_kosullar

Detaylı bilgi: www.turktelekommuzik.com. Türk Telekom Müzik ranking and data report, Türk Telekom Müzik apps for iPhone, iPad, iOS download..0
Free 2011-02-25T08:00:00Z
  • 0
  • 0 All Versions Ratings
  • 1 Current Version Ratings
  • 5
Download this App!

Türk Telekom Müzik app qr code Türk Telekom Müzik QR Code Download via QR-Code simply scan with your iPhone.