Halkbank Mobil

Turkiye Halk Bankasi A.S.
Halkbank Mobil logo

Halkbank Mobil Wiki

Turkiye Halk Bankasi A.S. Finance - Version: 1.2.7 - Size: 49.15 MB - Content Rating: 4+

Halkbank Mobil Review

Mobil Bankacılık hiç bu kadar keyifli ve kullanıcı dostu olmamıştı!


A’dan Z’ye yenilenen Halkbank Mobil bankacılık uygulaması “Halkbank Mobil”, bankacılık işlemlerinizi istediğiniz yerden, istediğiniz zaman gerçekleştirebilmeniz için özel tasarımı, sunduğu farklı kullanıcı deneyimi ve kolay kullanımı ile şimdi Apple Store’da!

“Üreten Türkiye’nin Bankası” Halkbank’ın Mobil bankacılık uygulamasında sizi bekleyen hizmet ve yenilikler:

- Uygulama içerisinden ulaşabileceğiniz mobil şubeden, müşteri numarası, parola ve şifre ile giriş yaparak ya da ŞifreÇiz şifreniz ile müşteri numarası ve parola bilgisini girmeden bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
- Yenilenen “Halkbank Mobil” ile birlikte girişlerinizi artık HızlıGir* ile güvenle yapabilirsiniz.
- Halkbank Mobil Şube ile dilediğiniz zamanda ve yerde; hesap hareketlerinizi takip edebilir, para transferi seçeneği ile EFT ve Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi kartı bilgilerinizi görüntüleyebilir, kredi kartı borcunuzu ve cep telefonu faturanızı ödeyebilirsiniz.
- Ana sayfada yer alan “Son İşlemlerim” bölümünden; son yaptığınız işlemleri görüntüleyebilir, Halkbank Mobil Şube’den yapmış olduğunuz işlemleri kolayca yeniden gerçekleştirebilirsiniz.
- Favori Hesap ve Favori kart uygulaması ile mobil uygulamanızın ana sayfasında dilediğiniz hesabın ve kartın bilgisi yer almasını sağlayabilirsiniz. Böylece işlemlerinizde, favori hesabınız ve favori kartınız otomatik seçilmiş olarak gelecektir.
- Ana sayfada yer alan “Hatırlatmalarım” bölümünde günlük ödemelerinizi takip edebileceğiniz gibi; “Bize Ulaşın” bölümünden görüş ve önerilerinizi bankamız ile paylaşabilirsiniz.
- Mobil Şube girişi yapmadan da, uygulama içinde yer alan “Piyasalar” bölümünden piyasa verilerini takip edebilir, en yakın Şube/ATM yeri gibi lokasyon bazlı hizmetlere ulaşabilir; ihtiyacınız halinde yol tarifi alabilirsiniz.


Halkbank Mobil bankacılık uygulamasını telefonunuza hemen ücretsiz olarak indirerek işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Bu farklı bankacılık deneyimini hemen yaşayın!
*HızlıGir, Halkbank Mobil Şube’yi daha güvenli ve kolay bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir güvenlik uygulamasıdır. Mobil Bankacılık uygulamasını cihazınıza yüklediğinizde, ilk girişinizde daha önce Halkbank İnternet Şubesi ve Mobil Şube’de kullandığınız tek kullanımlık şifre yöntemi (SMS şifre, Şifrebaz/Şifrebaz Cep şifresi) ile üretilen şifreyi bir kereye mahsus olarak girdikten sonra, sonraki girişlerinizi HızlıGir ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


-----------------------------------------
Welcome to the Halkbank Mobile Banking iPhone Application.

The Halkbank Mobile Banking application is composed of the Mobile Branch and a Mobile Portal.

The Halkbank Mobile Branch, is the secure banking branch that can be accessed using the customer number, password and one-time password. You can make your banking transactions quickly and easily - at any time and any location.

You can display all your accounts according to type, transfer your money, pay your credit card, mobile phone bills and follow your daily banking agenda.

Additionally, if you want to share your ideas or problems, you can send them to Halkbank via our special customer service module.

All the mobile users can access The Mobile Portal, which is separate from Halkbank mobile banking. At the Mobile Portal, our customers can find information about our latest campaigns, news about Halkbank, financial tools and location-based services like the nearest ATM/branch.. Halkbank Mobil ranking and data report, Halkbank Mobil apps for iPhone, iPad, iOS download..0
Free 2016-01-07T07:52:04Z
  • 4
  • 9 All Versions Ratings
  • 0 Current Version Ratings
  • 5
Download this App!

Halkbank Mobil app qr code Halkbank Mobil QR Code Download via QR-Code simply scan with your iPhone.